O nás

Odborná spoločnosť m-edu s. r. o.  sa zameriava na kontinuálne vzdelávanie celého zdravotníckeho personálu na Slovensku. Prioritne pripravujeme odborné vzdelávanie pre lekárov, farmaceutov, farmaceutických laborantov, ako aj pre zdravotné sestry, či stomatologických lekárov. Sekundárne pre laickú verejnosť.

Náš koncept vzdelávania je založený na prepojení odborného vzdelávania prostredníctvom prezenčnej formy – organizovaním akreditovaných odborných seminárov a kongresov. Taktiež pre Vás prinášame on-line vstupy na medzinárodné kongresy a výstupy z týchto podujatí. Našu činnosť dopĺňame o prípravu odborných brožúr a publikácií v tlačenej, ale aj on-line podobe a taktiež publikácie pre Vašich pacientov v rámci pacientskych programov vzdelávania.

Vzdelávacie aktivity pripravujeme v spolupráci s odbornými komorami, ale aj dotknutými odbornými spoločnosťami v najvyššej profesionálnej miere a kvalite, ako na úrovni dodaných odborných materiálov, participujúcich autorov, tak aj servisu v podobe našej odbornej redakcie, ktorá je tvorená odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami z rôznych oblastí medicíny a farmácie.

Našim cieľom je prinášať Vám vysoko kvalitný, hodnotný odborný obsah v jednoduchej a časovo nenáročnej forme, aby sme Vám pomohli k ľahšiemu napredovaniu a podporili Vás v snahe o Váš profesionálny rast.
 

Tím m-edu s. r. o.

POZOR
VSTUPUJETE DO OBSAHU URČENÉHO PRE ODBORNÚ VEREJNOSŤ

Niektoré informácie sú podľa zákona dostupné len odborníkom. Stlačením tlačidla “vstúpiť” potvrdzujem, že som oprávnenou osobou predpisovať lieky alebo osobou oprávnenou vydávať lieky.

Prístup k informáciam o liekoch viazaných na lekársky predpis

Informácie uvedené na stránke m-edu, s.r.o. sú určené osobám oprávneným predpisovať lieky a osobám oprávneným vydávať lieky (podľa Zákona NR SR č.140/1998 Z.z. o liekoch a zdravotníckych pomôckach v znení neskorších predpisov). Vstupom na stránky m-edu, s.r.o. potvrdzujete, že ste osobou oprávnenou predpisovať lieky, alebo osobou oprávnenou vydávať lieky.

Tieto stránky používajú súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií